Osiągnięcia przedszkolaków
Styczeń 2020

Konkurs plastyczny – „Szczęśliwa krowa”

I Miejsce Błażej Szysz

Organizator – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach

***

Konkurs plastyczny – „Mój niebieski przyjaciel”

Wyróżnienie Kamil Kopiński

Organizator – SZOSZW w Stoku Lackim

 

Wiosna 2016

Dzieci z grupy II czterolatków Wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 27 w Siedlcach Pt: Kolorowy Świat Emocji”. I miejsce zajęła Julia Krajewska – dziewczynka z naszego przedszkola a Wojtuś Zelent otrzymał dyplom za udział.

Październik 2014

III miejsce w ekologicznej grze edukacyjnej: 17 października dzieci z grupy pięciolatków wzięły udział w Przedszkolnej Grze Edukacyjnej pt „Drugie życie plastikowej butelki” w której zajęły III miejsce. Naszą grupę dzielnie reprezentowali Kacper Śnitko oraz Marcel Piątek. Do gry przygotowywały się wszystkie dzieci poprzez stworzenie pufy do naszej sali. Podczas produkcji zużyliśmy 140 plastikowych butelek.

Czerwiec 2014

Dyplom dla Joanny Dmowskiej za zajęcie I miejsca na XIX Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. A także wyróżnienie dla grupy sześciolatków za wykonanie Poloneza.

Styczeń 2014

Joanna Dmowska z grupy sześciolatków 14 stycznia 2014 zdobyła WYRÓŻNIENIE na VIII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2014”.

Listopad 2013

Joanna Dmowska z grupy sześciolatków zdobyła I miejsce w II konkursie piosenki dla dzieci i młodzieży DEBIUT. Asia zaśpiewała utwór Alicji Majewskiej pt: „Być kobietą”. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z konkursu: https://www.youtube.com/watch?v=oVO4Uddbd7s